11 de desembre de 2014

Llistat dels Partits Cap de Setmana del 13 i 14 de Desembre.

Llistat dels Partits
Cap de Setmana del 13 i 14 de Desembre.














13-12-2014, (Dissabte)








TERCERA DIVISIÓ NACIONAL FUTBOL SALA, GRUP 1 Camp Hora Jornada Result.
ARENYS DE MUNT, C.E. "A" - MONTSANT, F.S. "A" POLIESPORTIU MPAL. ARENYS DE MUNT 19:00 12 -





LLIGA SEGONA DIVISIÓ CATALANA FUTBOL SALA, GRUP 1 Camp Hora Jornada Result.
ARENYS MUNT CLUB FUTBOL SALA - HORTA-CARMEL F.S. "A" POLIESPORTIU MPAL. ARENYS DE MUNT 17:15 9 -




LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , GRUP 1 Camp Hora Jornada Result.
ARENYS MUNT CLUB FUTBOL SALA - F6 FUTSAL VILASSAR DE MAR "A" POLIESPORTIU MPAL. ARENYS DE MUNT 12:30 9 -




LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA, GRUP 1 Camp Hora Jornada Result.
EFS PALAFOLLS "P" - ARENYS MUNT CLUB FUTBOL SALA "A" PAV. MPAL. DE PALAFOLLS 11:15 9 -




LLIGA BENJAMÍ FUTBOL SALA, GRUP 2 Camp Hora Jornada Result.
FUTSAL ARENYS DE MAR "R" - ARENYS MUNT CLUB FUTBOL SALA "A" PAVELLO MUNICIPAL 09:00 9 -




LLIGA PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ FUTBOL SALA , GRUP 1 Camp Hora Jornada Result.
ARENYS MUNT CLUB FUTBOL SALA - LA UNION-LAS PALMAS F.S. "B" POLIESPORTIU MPAL. ARENYS DE MUNT 15:30 9 -




LLIGA DIVISIÓ HONOR FEMENÍ JUVENIL-CADET FUTBOL SALA, GRUP 1 Camp Hora Jornada Result.
CFS LA UNION "A" - ARENYS MUNT CLUB FUTBOL SALA PAVELLO NOU 16:00 10 -




LLIGA PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ BASE FUTBOL SALA , GRUP 2 Camp Hora Jornada Result.
ARENYS MUNT CLUB FUTBOL SALA "A" - C.E.T. 10, FS "B" POLIESPORTIU MPAL. ARENYS DE MUNT 11:15 9 -




LLIGA ESCOLAR, BENJAMÍ FEMENÍ Camp Hora Jornada Result.
EPM STA. ANNA - C.F.S.ARENYS DE MUNT ESCOLA PIA EDIFICI MAR – MATARÓ 10:30 5 -





LLIGA ESCOLAR, PREBENJAMÍ MASCULI Camp Hora Jornada Result.
C.F.S.ARENYS DE MUNT - LA LLÀNTIA POLIESPORTIU MPAL. ARENYS DE MUNT 09:00 5 -










14-12-2014, (Diumenge)








LLIGA TERCERA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA, GRUP 1 Camp Hora Jornada Result.
ROGER'S ATLČTIC CATALŔ, F.S. "B" - ARENYS MUNT CLUB FUTBOL SALA "A" MPAL. VILASSAR DE DALT 12:45 9 -




LLIGA BENJAMÍ FUTBOL SALA, GRUP 3 Camp Hora Jornada Result.
FUTSAL MATARÓ C.E. "A" - ARENYS MUNT CLUB FUTBOL SALA "B" PAVELLO TERESA MARIA ROCA 17:00 9 -