11 de gener de 2015

Resultats cap de setmana 10 i 11 de gener



Resultats dels Partits
Cap de Setmana del 10 i 11 de Gener.














10-01-2015, (Dissabte)








LLIGA SEGONA DIVISIÓ JUVENIL FUTBOL SALA , GRUP 1 Camp Hora Jornada Result.
ARENYS MUNT CLUB FUTBOL SALA - FUTSAL ARENYS DE MAR "A" POLIESPORTIU MPAL. ARENYS DE MUNT 17:15 11 8 – 0




LLIGA TERCERA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA, GRUP 1 Camp Hora Jornada Result.
SANTVICENTI ATHLETIC F.SALA - ARENYS MUNT CLUB FUTBOL SALA "A" PAV.POLIS. TONI SORS 09:00 11 1 – 1




LLIGA TERCERA DIVISIÓ ALEVÍ FUTBOL SALA, GRUP 1 Camp Hora Jornada Result.
FUTSAL TORDERA CLUB "A" - ARENYS MUNT CLUB FUTBOL SALA "A" PAV. MPAL. TORDERA 17:15 11 5 – 3




LLIGA BENJAMÍ FUTBOL SALA, GRUP 3 Camp Hora Jornada Result.
PREMIA DE DALT CF. SALA "A" - ARENYS MUNT CLUB FUTBOL SALA "B" PAVELLO MPAL. DE PREMIA DE DALT 14:00 11 12 – 0




LLIGA PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ FUTBOL SALA , GRUP 1 Camp Hora Jornada Result.
ARENYS MUNT CLUB FUTBOL SALA - RIUDELLOTS A.C.E.-SANT CUGAT "A" POLIESPORTIU MPAL. ARENYS DE MUNT 15:30 11 3 – 2




LLIGA PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ BASE FUTBOL SALA , GRUP 2 Camp Hora Jornada Result.
LLINARS F.S. "A" - ARENYS MUNT CLUB FUTBOL SALA "A" PISTA POLIDEPORTIVA 12:45 11 4 – 2





LLIGA ESCOLAR, BENJAMÍ FEMENÍ Camp Hora Jornada Result.
CEIP SINERA "A" - C.F.S.ARENYS DE MUNT CEIP SINERA
7 5 – 0





LLIGA ESCOLAR, PREBENJAMÍ MASCULI Camp Hora Jornada Result.
CEIP SINERA - C.F.S.ARENYS DE MUNT CEIP SINERA
7 4 – 6










11-01-2015, (Diumenge)








TERCERA DIVISIÓ NACIONAL FUTBOL SALA, GRUP 1 Camp Hora Jornada Result.
ARENYS DE MUNT, C.E. "A" - LLORET COSTA BRAVA CUFS "A" POLIESPORTIU MPAL. ARENYS DE MUNT 19:30 14 7 – 2





LLIGA SEGONA DIVISIÓ CATALANA FUTBOL SALA, GRUP 1 Camp Hora Jornada Result.
ARENYS MUNT CLUB FUTBOL SALA - FUTSAL ARENYS OPEN SPORTS "B" POLIESPORTIU MPAL. ARENYS DE MUNT 17:45 11 7 – 7




LLIGA BENJAMÍ FUTBOL SALA, GRUP 2 Camp Hora Jornada Result.
RACING PINEDA FUTBOL SALA "A" - ARENYS MUNT CLUB FUTBOL SALA "A" PAV. MPAL. CAN XAUBET 09:00 11 2 – 1




LLIGA PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ FUTBOL SALA , GRUP 1 Camp Hora Jornada Result.
ARENYS MUNT CLUB FUTBOL SALA - LA UNION-LAS PALMAS F.S. "B" POLIESPORTIU MPAL. ARENYS DE MUNT 16:00 9 10 – 4




LLIGA DIVISIÓ HONOR FEMENÍ JUVENIL-CADET FUTBOL SALA, GRUP 1 Camp Hora Jornada Result.
ARENYS MUNT CLUB FUTBOL SALA - FS CYBEX CASTELLDEFELS "A" POLIESPORTIU MPAL. ARENYS DE MUNT 10:45 12 0 - 2